Vyberte stránku

Integrace

Vše o propojení Dokladovny

s Vaším účetním programem

Návody

Nastavení propojení s ABRA Flexi

Nastavení propojení s ABRA Flexi

Návod na propojení aplikace Dokladovna s ABRA Flexi Výhoda propojení aplikace Dokladovna s účetním programem ABRA Flexi spočívá v tom, že není třeba instalovat modul Integrovna a k propojení stačí jen nastavení v bou programech. Postupujte dle níže uvedených kroků....

číst více
Nastavení propojení s účetnictvím

Nastavení propojení s účetnictvím

Návod na instalaci a nastavení automatického importu do účetnictví Integrovna je součást aplikace Dokladovna, která umožňuje zautomatizovat proces předávání dat dokladů ze systému Dokladovna do účetního systému. Pro předání jsou vybrány doklady, které jsou...

číst více

Propojení v otázkách a odpovědích

Používám účetní program Pohoda nebo Money S3

Pro přenos dat dokladů z Dokladovny do SW Pohoda a Money S3 máme připravený speciální integrační modul (říkáme mu „Integrovna“), o kterém píšeme více zde. Po úvodním nastavení parametrů již můžete Integrovnu nechat pracovat za Vás (automatický přenos každý 10 minut), nebo si řídit synchronizaci ručně.

Používám účetní program ABRA Flexi

Pro přenos dat dokladů z Dokladovny do ABRA Flexi je možné využít naší online službu Integrovna Online. Výhodou je, že k jejímu provozu není potřeba nic instalovat na Vašem počítači.

Používám účetní program, který podporuje import ISDOC

Dokladovna umí exportovat doklady pro přenos do účetnictví ve formátu ISDOC, takže si stačí zvolit jestli si chcete přenos řídit sami, nebo to necháte na našem integračním modulu Integrovna, který zajistí automatický export souborů ISDOC na Vámi určené úložiště, odkud si může data přebírat účetní SW.

Používám jiný účetní program

Dejte nám vědět jaký účetní program používáte, a zapracujeme na tom, abychom i Vám umožnili plně využívat Dokladovnu a předávat doklady do Vašeho účetnictví

 

Jak nainstaluji integrační modul Integrovna?

Stažení i instalace modulu Integrovna pro automatické přenášení Vašich dokladů hravě zvládnete pomocí našeho návodu. 

Pokud byste měli s instalací, nastavením, nebo během provozu nějaký problém, neváhejte a kontaktujte nás.

Jak funguje integrační modul Integrovna?

Je to jednoduché:

  1. Pro úspěšný přenos Dokladu do účetnictví, stačí mít v Dokladovně doklad ve stavu Zkontrolováno (tj. po spuštění akce „Předat do účetnictví“).
  2. Pokud máte v Integrovně zapnutou automatickou synchronizaci, provede se přenos v intervalu max. 10 minut.
  3. Pokud máte zapnutou manuální synchronizaci, musíte v Integrovně spustit akci „Synchronizovat“
  4. Doklad se objeví mezi dalšími doklady vašeho účetního programu a v Dokladovně se označí jako Předán. Pokud synchronizace nebyla úspěšná, stav dokladu se změní na Nepředán a je možné ho opravit a znovu přidat. 
Kolik stojí Integrovna?

Integrace na Vaše účetnictví prostřednictvím našeho speciálního integračního modulu („Integrovna“ či „Integrovna online“) je vždy zdarma – neplatíte nic za připojení modulu, ani za jednotlivé přenosy.

Poznánka: Pokud není externí přístup zpoplatněn poskytovatelem Vašeho účetního programu. 

Co dělat, když mi doklad opakovaně neprochází do účetního programu?

Účetnictví může doklad odmítnout třeba proto, že mu chybí některý údaj – např. Money S3 vyžaduje předkontaci, která ladí s předkontacemi, které máte v Money S3

Pokud problém neodhalíte, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu zde.

Kde nás najdete

Dokladovna s.r.o.
Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice
Česká republika

Tel & E-mail & web