Vyberte stránku

Každý měsíc se opakuje ta stejná situace. Klienti musí odevzdávat své faktury, účtenky a další důležité doklady svým účetním, kteří pa musí vše zpracovat. Někteří klienti ale bohužel odevzdávají své dokumenty pozdě, a dokonce se může stát, že jsou špatně čitelné. Kromě toho, určitě už jsme se minimálně jednou všichni setkali se situací, kdy nám prodejce předá účtenku, ale kvůli různým okolním vlivům mohou některé informace po nějaké době z účtenky vyblednout. Co si budeme, je to nepříjemná situace pro všechny. Co kdyby se ale mezi účetním a jeho klientem připletla do cesty Dokladovna?

Pojďme si nejprve krátce připomenout, co vlastně Dokladovna je..

Pojem „digitalizace“ je v současné době dost rozšířen. A k tomuto směřuje také Dokladovna, kterou pohání umělá inteligence jmenující se Nathan. Můžeme o Dokladovně říct, že je to nástroj, který do účetnictví přinese hlavně efektivitu. Nathan, a vlastně celá Dokladovna, jsou takové děti společnosti Multima. Nathan je mimo jiné taky velmi učenlivý – stále se učí pochopit nové typy dokumentů, ale také zpracování informací. Pokud mu to tedy nepůjde napoprvé, nebojte, příště už to bude určitě lepší.

No a teď tedy k tomu, co Dokladovna dělá – zkrátka přečte informace z faktury, účtenky či jiného dokladu a převede vám to do účetnictví. Že to zní docela jednoduše? Ono to ve skutečnosti jednoduché je. Stačí se jen podívat na další články na webových stránkách, kde naleznete všechny odpovědi na vaše otázky. A pokud ne, můžete nás kontaktovat. Máme radost z každého, který se aktivně o Dokladovnu zajímá.

A jaké výhody nám vlastně Dokladovna svým fungováním přináší? Shrňme si to:

  • EFEKTIVITA → Už žádné opožděné odevzdávání dokladů ze strany klienta. Už žádné zmačkané a vybledlé účtenky, které klient před chvílí vytáhl z kapsy. Klient může ihned a jednoduše skrz mobilní aplikaci či email propojený s Dokladovnou odeslat veškeré doklady. Účetnímu se doklady objeví v Dokladovně a může tedy s nimi dále pracovat.
  • RYCHLOST ZPRACOVÁNÍ → Pokud se nám doklad od klienta objeví v Dokladovně, přijde na řadu umělá inteligence. Všechny údaje přečte, přiřadí a vy se tak vyhnete ručnímu přepisu údajů z dokladu do účetnictví.
  • DOSTUPNOST → Ať jste na chatě, doma či v kanceláři, všechny doklady od svých klientů budete mít stále k dispozici, stačí mít jen přístup k internetu. Navíc můžete mít díky Dokladovně všechny doklady bezpečně uložené až po dobu 10 let.
  • PROPOJENÍ → Dokladovna umí perfektně pracovat se třemi účetními systémy – Pohodou, MoneyS3 a Abrou Flexi. Tohle propojení usnadňuje přenos dat, a ještě více zjednodušuje celý proces účetnictví. Na své si ale přijdou i účetní využívající jiné účetní systémy mimo těch výše uvedených. Dokladovna to totiž umí skvěle i s formáty ISDOC, který zajistí, že i jiné účetní systémy, které podporují import dokladů v tomto formátu, se budou s Dokladovnou kamarádit.

Tak co na ní říkáte? Teorie je jedna věc, ale praxe bývá mnohem důležitější. A abyste si to mohli odzkoušet „na vlastní kůži“, po registraci obdržíte kredity zdarma, díky kterým si můžete Dokladovnu a Nathana rovnou vyzkoušet.  

Kde nás najdete

Dokladovna s.r.o.
Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice
Česká republika

Tel & E-mail & web