Vyberte stránku

Vážený kliente,

s velkou radostí Vám sděluji, že jsem se rozhodla využívat službu Dokladovna, která mi umožní efektivněji zpracovávat Vaše účetní doklady.

A teď přicházím s prosbou právě na Vás, abyste se také zapojil. Nebojte, je to jednoduché! Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci Dokladovna pomocí odkazů pod tímto dopisem a přihlásit se pomocí údajů, které Vám přijdou. A to jen jednou, při prvním spuštění aplikace – můžete si tam totiž nastavit ověřování pomocí otisku prstu, nebo FaceID.

Co Vám tato spolupráce přinese?

  1. Už nikdy mi nezapomenete předat žádnou účtenku, a tím získáte vratku DPH v nejbližším termínu. Nemusíte se starat o to, abyste mi účtenky odevzdával na konci účetního období. Prostě mi je budete posílat průběžně ve chvíli, kdy je získáte.
  2. Vaše účtenky uložené v Dokladovně nikdy nevyblednou (narozdíl od těch papírových).
  3. Účtenka se neztratí.
  4. Budete mít přehled o svých nákupech a ceny si budete moci porovnávat – vždy budete mít přístup ke svým účtenkám.
  5. Když naskenujete účtenky mobilní aplikací, snižujete administrativní zátěž spojenou s fyzickým tříděním, ukládáním a předáváním papírových účtenek. To vám ušetří čas a energii, které můžete lépe využít pro růst svého podnikání, nebo pro sebe a své blízké.

Mobilní aplikace je pro Vás zdarma. Spolupráce Vás bude stát jen čas, který zabere vyfotit doklad. A pomůžete tím sobě i mně. 

Pokud vás zajímá, jak aplikace funguje, klikněte na odkaz s krátkým instruktážním videem.

Těším se na naši úspěšnou spolupráci s Dokladovnou!

S úctou,

Vaše účetní

 

Nyní na Google Play

Google Play a logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

AppStore a logo AppStore jsou ochranné známky společnosti Apple LLC.